47 Ronin Kılıcı (Blade of the 47 Ronin) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 64 Görüntülenme

47 Ronin Kılıcı (Blade of the 47 Ronin) izle

Yönetmen:

47 Ronin Kılıcı (Blade of the 47 Ronin) izle, Kötü bir cadı olan Yurei, atası 47 Ronin'den biri tarafından öldürülen ve intikam almak isteyen modern Budapeşte'de
ortaya çıktı. Yurei, güçlü Tengu Kılıcı'nın her iki yarısını birleştirerek tüm samurayları tamamen yok etmeyi amaçlıyor.

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6

Film İndir
https://turbobit.net/8y1yzel6r0ye.html
https://pixeldrain.com/api/file/6sLfR6AK?download
Film İndir
Fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  47 Ronin Kılıcı (Blade of the 47 Ronin) izle  47 Ronin Kılıcı (Blade of the 47 Ronin) izle, Kötü bir cadı olan Yurei, atası 47 Ronin'den biri tarafından öldürülen ve intikam almak isteyen modern Budapeşte'de
  ortaya çıktı. Yurei, güçlü Tengu Kılıcı'nın her iki yarısını birleştirerek tüm samurayları tamamen yok etmeyi amaçlıyor.

  Bir kehanet, yalnızca orijinal 47 Ronin'in soyundan gelen birinin bu büyük kötülüğü yok edebileceğini iddia ediyor. Samuraylar, Lord Shinshiro'nun sokak akıllısı New Yorker olan Luna'nın kehanet edilen kişi olduğunu belirlediğinde şok olurlar.

  O, ronin Reo ve çırak Onami'yi Luna'yı umutsuzca ihtiyaçları olan kahraman yapmakla görevlendirir. Çoğu samuray lordu ölmüş veya kayıpken ve aralarında bir hain gizlenirken, geriye kalan savaşçılar Yurei'nin mistik sihrini yenmek ve kaderlerini yerine getirmek için dövüş sanatları ustaları olarak tüm becer
  Film İzle,Foto De,Foto Deilerini toplamak zo

  47 Ronin Kılıcı: Luna ile Yurei'nin Karşı Karşıya Geldiği Epik Mücadele

  47 Ronin Kılıcı ile Yurei arasındaki destansı savaşı izleyin. Luna, tarihi 47 Ronin'in kaderini değiştirmeye çalışıyor. Heyecan dolu aksiyon!

  Film, Aksiyon, Samuray, Kılıç, 47 Ronin, Luna, Yurei, Budapeşte, Tengu Kılıcı, Kehanet, Savaş, Cadı, İntikam, Mistik, Dövüş Sanatları, Kahraman, Lord Shinshiro, Reo, Onami, Sihir.

  Diğer Adları:

  Blade of the 47 Ronin

  Yayın Tarihi:

  25 Ekim 2022

  Senaryo:

  John Swetnam, Aimee Garcia, A.J. Mendez

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap